Krwią Jego ran zostaliście uzdrowieni. 1P 2, 24

02.08.2018   Aktualności

II tura rekolekcje kapłańskich w WSD Kalisz

Zakończyła się II tura rekolekcji kapłańskich w Wyższym Seminarium Duchownym w Kaliszu.

Rekolekcje głosił o. Sebastian Wiśniewski OMI. Eucharystii na zakończenie trzydniowego skupienia przewodniczył Ksiądz Biskup Łukasz Buzun.

Za organizację i przebieg rekolekcji odpowiadał ks. kan. Michał Pacyna – diecezjalny ojciec duchowny.

Cztery dni przeżyte w skupieniu, na rozmowie z Bogiem i słuchaniu Słowa Bożego, będą z całą pewnością owocowały w rozwoju duchowym samych kapłanów, ale także w posługiwaniu pośród wiernych, do których wrócą dotknięci Bożą łaską – tego wszystkim uczestnikom rekolekcji serdecznie życzymy.