Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

09.08.2018   Aktualności

Grupa zielona z Ostrowa Wlkp. dzielnie pielgrzymuje

Na pielgrzymim szlaku jest już grupa zielona z Ostrowa Wielkopolskiego.

Pątnicy rozpoczęli Pielgrzymkę od Eucharystii, sprawowanej w Ostrowskiej Konkatedrze, której przewodniczył Przewodnik grupy ks. Paweł Wczesny.

Z grupą zieloną wędrują także: ks. kan. Grzegorz Kamzol proboszcz z Raszkowa, księża diakoni: Sebastian, Lucjan, Łukasz i kl. Rafał.

Znowu zabrzmiały słowa pielgrzymkowego hymnu: ,,Zielona - oto Twoja jest grupa. Zielona - u nas czuje się ducha...".

Uśmiechnięci, radośni, szczęśliwi pielgrzymi grupy zielonej wędrują do Maryi na Jasną Górę. Podzielili się z nami swoim doświadczeniem pielgrzymowania i opowiedzieli o owocach tego czasu.

Pielgrzymuje około 120 pątników.