Nie usiłujmy pozbyć się Pana jak kamyka z buta.św. Jan Maria Vianney

11.09.2018: Aktualności Wydziału Katechetycznego

Stadion Młodych - włącz pełnię wiary

Wielebni Księża, Czcigodne Siostry, Szanowne Katechetki i Szanowni Katecheci,

Zachęcam do zapoznania się z inicjatywą Fundacji "SMS z nieba" Stadion Młodych: włącz pełnię wiary.

Jest to 12-godzinne spotkanie rekolekcyjne głównie dla młodzieży powyżej 14 roku życia pod hasłem "Młodzież, wiara i rozeznawanie powołania", które odbędzie się 6 października 2018 r. na PGE Narodowym w WarszawieW spotkaniu weźmie udział kilkunastu świadków wiary, którzy podzielą się z uczestnikami doświadczeniem swojej relacji z Bogiem. Słowo świadectwa skierują do obecnych między innymi: ks. abp Grzegorz Ryś, ks. Jakub Bartczak, Marcin Zieliński, Bartek Krakowiak, Darek Malejonek, Marcin Jakimowicz, Magdalena Plucner i inni.

Szczegóły na stronie: www.stadionmlodych.eu

ks. dr Jarosław Powąska