Nie usiłujmy pozbyć się Pana jak kamyka z buta.św. Jan Maria Vianney

23.09.2019: Aktualności Wydziału Katechetycznego

II Diecezjalny Konkurs Recytatorski

Uczniów klas VI, VII i VIII szkoły podstawowej oraz szkoł ponadpodstawowych zachęcamy do wzięcia udziału w II Diecezjalnym Konkursie Recytatorskim twórczości poetyckiej Karola Wojtyły pod honorowym patronatem J. E. ks. bpa Edwarda Janiaka, Biskupa Kaliskiego, Lecha Janickiego, Starosty Ostrzeszowskiego, Rzymskokatolickiej Parafii pw. Chrystusa Króla w Ostrzeszowie, którego organizatorem jest I Liceum Ogólnokształcące im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie, a współorganizatorem Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej w Kaliszu.
Finał konkursu odbędzie się
- dla uczniów szkół podstawowych 27 listopada br. o godzinie 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie,
- dla uczniów szkół ponadpodstaowowych 28 listopada br. o godz. 10.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Skłodowskiej-Curie w Ostrzeszowie.
Gala wręczenia nagród laureatom konkursu 6 grudnia br. w ostrzeszowskim liceum.
Wyróżnieni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody książkowe.
Szczegółowe informacje w regulaminie oraz u koordynatora konkursu: s. Wiesławy Hyzińskiej, tel. 517 410 134, e-mail: zacharia.hyzinska@gmail.com

ks. dr Jarosław Powąską
Dyrektor Wydziału Katechetycznego