Powinno się być dobrym jak chleb.św. Albert Chmielowski

18.09.2018: Aktualności Wydziału Katechetycznego

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 2019

Kalisz, 17 września 2018 r.
L. dz. 1322/2018

K O M U N I K A T

Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę
29 marca 2019 r.

Uprzejmie informujemy, że Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę, której organizatorem jest Wydział Katechetyczny Kurii Diecezjalnej, odbędzie się w piątek 29 marca 2019 roku.

Przewielebnych Księży Proboszczów prosimy o przekazanie tej wiadomości dyrekcjom szkół ponadgimnazjalnych znajdujących się na terenie ich parafii oraz katechetom i katechetkom uczącym w tych placówkach oświatowych.

Katechetów i Katechetki prosimy o zorganizowanie w porozumieniu z dyrekcjami szkół i proboszczami pielgrzymki młodzieży maturalnej w wyznaczonym terminie.

Program pielgrzymki

godz. 11.00 Sala o. Augustyna Kordeckiego – spotkanie z zaproszonym gościem

godz. 12.00 czas wolny: obiad, spowiedź św., modlitwa indywidualna, zwiedzanie Sanktuarium Jasnogórskiego

godz. 13.30 Wały Jasnogórskie – Droga Krzyżowa