Diecezja Kaliska

Feedback, czyli jak prowadzić wymagające rozmowy

Wydział Katechetyczny zaprasza na warsztat "Feedback, czyli jak prowadzić wymagające rozmowy", który odbędzie się 15 listopada 2019r. o godz. 16.00

opis: Jeśli chcesz nauczyć się prowadzenia trudnych rozmów, by nie generować konfliktów, a uzyskać dla siebie pozytywny rezultat, to ten warsztat jest dla Ciebie. Trudna rozmowa z szefem, z przyjacielem, osobą, na której nam zależy, jest zawsze wyzwaniem. Często nie rozmawiamy, bo lęk generuje poczucie straty, bądź wybieramy tzw. „święty spokój”, zgadzając się na to co nam się nie podoba. Znając i korzystając z konkretnych narzędzi, można to zmienić.

adresat: katecheci wszystkich typów szkół

prowadzący: s. Monika Jagiełło, pallotynka, nauczycielka, trenerka, formatorka. Posiada doświadczenie katechetyczne, towarzyszy ludziom w rozeznawaniu ich powołania. Indywidualne spotkania, praca z grupą i z liderami  wyznaczają Jej codzienny rytm zawodowy.

s. Kinga Skórska, pallotynka, psycholog, psychoterapeutka, biegła sądowa w Trybunale Gnieźnieńskim. Współpracuje szczególnie z wydziałem Katechetycznym w Gnieźnie. W prowadzonym gabinecie psychoterapii „POMOST” pomaga dorosłym, dzieciom, a czasem młodzieży wprowadzać pozytywne zmiany w życie społeczne, psychiczne i duchowe.

czas trwania: 4 godziny

koszt: 80 zł od osoby

zgłoszenia: do 11 listopada br. na adres wk@diecezja.kalisz.pl

maksymalna ilość uczestników: 24 os.

miejsce: Kuria Diecezjalna w Kaliszu (ul. Widok 80-82)

 


Wydruk ze strony internetowej Diecezji Kaliskiej
www.diecezja.kalisz.pl