Świat się nie nawraca mądrością ludzi, ale mocą Bożą. św. Grzegorz, papież

11.05.2018: Kuria Diecezjalna informuje

Zmarł ks. prałat prof. dr hab. Romuald Niparko, kapłan archidiecezji poznańskiej

Zmarł śp. ksiądz prałat prof. dr hab. Romuald Niparko, były profesor Wydziału Teologicznego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, wykładowca Papieskiego Wydziału Teologicznego w Poznaniu, pracownik naukowy w Instytucie Teologii Pastoralnej na Wydziale Teologii KUL, były wikariusz biskupi ds. katechizacji. Obrzędy pogrzebowe odbędą się w Poznaniu w sobotę 12 maja 2018 roku:

• Wprowadzenie i modlitwa różańcowa w Katedrze Poznańskiej o godz. 10:30;
  • Msza św. pogrzebowa w Katedrze o godz. 11;
  • Pogrzeb na cmentarzu parafialnym parafii pw. św. Andrzeja Apostoła w Poznaniu-Spławiu o godz. 13.

Najnowsze