Lepiej jest cierpieć dla Pana niż czynić cuda.św. Jan od Krzyża

24.04.2018: Kuria Diecezjalna informuje

„Tratwa" Festiwal Pleszew

„Tratwa

Już po raz 4.  w Pleszewie, w dniach 25 – 27 maja 2018 r. na terenie parafii p.w. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela, odbędzie się „Tratwa" Festiwal Pleszew. Poprzednie edycje spotkały się z bardzo pozytywnymi opiniami zarówno wśród młodych ludzi, jak i w środowiskach osób odpowiedzialnych za wychowanie młodego pokolenia. Tak jak w roku ubiegłym festiwal będzie miał dwie części: warsztatową, która wymaga zapisów, oraz koncertową – otwartą dla wszystkich. W tym roku młodzież będzie mogła rozwijać swoje pasje uczestnicząc w jednym z 28 warsztatów tematycznych. Wieczorne koncerty (Monika Urlik, Tratwa Music Project, Antek Smykiewicz) poprzedzone będą spotkaniami z gośćmi Tratwy.
              Koncerty oraz spotkania będą odbywały się na Rynku Głównym Miasta Pleszewa. Patronat honorowy nad festiwalem objął Biskup Kaliski J.E Ks. Bp Edward Janiak. Uroczystej Mszy Świętej w niedzielę 27 maja o godz. 11.00 będzie przewodniczył J. E. Ks. Bp Łukasz Buzun (kościół p.w. Ścięcia Św. Jana Chrzciciela).

www.tratwa.com.pl
www.zapisy.tratwa.com.pl